Cesta je cíl» Překlad řecky27. 05. 2021

Cesta je cíl V Česku existuje jeden zvyk před prvním Májem, a to „pálení čarodějnic“. Zní to děsivě, ale v zásadě se tenhle zvyk hodně podobá řeckým jarním oslavám, při kterých se zapalují ohně. Je to něco z toho, co nám zbylo z pohanských zvyků, kterými se loučíme se zimou a vítáme příchod jara.

Letos to bylo podivné. Lidé stále zavření v lock downech zúčtovávali svůj život. Hodně uvědomělých přehodnocovali své priority, cíle, putování životem a úspěchy.

Při snaze tlačit věci, které zůstaly statické a brzdit naopak ty, které začaly utíkat, jsem dospěla k pravdivému a skutečnému poznání, platí to, že cesta je cíl. Flow. Je stavem bytí a přítomnosti, je stavem mysli a srdce, to, v co věříme, chceme v životě dělat, co nás netlačí, líbí se nám, kde se před námi otevírají cesty, kdy každý další krok je učinit snadné. Je to potěšení připustit, že vše v našem životě, ideální i katastrofické okamžiky, nás dovedly přesně tam, kde jsme teď a tady, správně a opravdově. Nikdy bychom nebyli člověkem, kterým jsme teď, kdybychom nešli touto cestou.

Uvědomuji si v životě často, jednoduše to cítím, mám velkou intuici, že jsem na správném místě, se správnými lidmi, a ubírám se životem tím správným směrem.

Vychutnávám si pouze a jen ten pocit bez pochybností a se svým vnitřním mírem, který stojí za to, abychom jej oslavovali a vítali každý den.

Také si vychutnáváte svoji cestu?

Hezké poledne nám všem.
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz