Fujifilm Instax mini» Překlad řecky29. 12. 2020

Fujifilm Instax mini Před 5 lety mě tadytím foťákem vyfotili na jedné svatbě. Moc se mi líbil. Před 2 lety dostala takový foťák moje neteř k narozeninám, a i tehdy mě jím vyfotili. Před rokem jsem si říkala, že bych si ho koupila, ale nakonec jsem dospěla k závěru, že to není potřeba atd.  Letos jsem požádala muže, abych našla foťák pod vánočním stromkem. No a Ježíšek mi ho konečně nadělil!

Fujifilm Instax mini 9 je malý elegantní foťák, který ihned tiskne fotografie. Je jednoduchý na ovládání. Je lehký a má pěkný design. Je to krásná hračička, ačkoliv fotky vycházejí vcelku draze.

Pokud na začátku fotky vycházejí příliš světlé, nebo v šeru obtížně vyjdou dostatečně světlé, nauč se jeho fígle. Vedle zrcátka, kterým je foťák vybavený, aby mohl uživatel fotit selfie fotky, disponuje navíc ještě funkcí High Key mode pro lepší vyrovnávání síly světla.

Tahle mašinka je vyhledávanou ve společnosti s přáteli a hodí se pro různé společenské příležitosti, ale nejen to. Tenhle foťák tě baví tím, že může hned zachytit každý výjimečný nebo každodenní okamžik.

Zamilovala jsem si ho! Hned jsem objednala dostatečné množství alb.

Samozřejmě nenahradí kvalitní zrcadlovku, ale pro ty, kdo se těší ze vzpomínek zachycených na papíře, je to skvělý doplňkový zábavný foťák, co tiskne romantické vintage fotky.  
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz