Historické autobusy a Den pražské integrované dopravy (PID)» Překlad řecky16. 04. 2018

Historické autobusy a Den pražské integrované dopravy (PID) V sobotu jsme vyrazili na výlet. Cestovali jsme z naší městské části až na centrální autobusové stanoviště Letňany jedním překrásným historickým autobusem. Na konečné zastávce se uskutečnil „Den pražské integrované dopravy (PID)“.

Od rána, kam jste se jen podívali, nekonečná azurová obloha a sluneční zář. Jakmile se lidé shromáždili před školou, nastoupili jsme si do autobusu a vyrazili na cestu.

Jiřík se usmíval na všechny cestující, můj muž společně se svým kolegou vypadali spokojeně se svou volbou autobusu. (Oni zorganizovali pro místní tento výlet.) Všichni se dívali ven, povídali si mezi sebou a ti nejstarší vzpomínali na staré časy a své mládí. Mně foukal vítr do vlasů, odpočívala jsem.

Ačkoliv se jednalo zčásti o pracovní aktivitu manžela, den jsme nakonec prožili krásně a rodinně. Snědli jsme různé dobroty, grilované klobásy, langoše. Vypili jsme i každý po jednom pivu z blízkého rodinného pivovaru Uhříněves. Ukázali jsme malému hodně starých i moderních autobusů, hasičské i policejní vozy mnoho typů a rozměrů.

Na akci bylo dost lidí. Byli jsme tu vloni a půjdeme, pokud budeme moct, i za rok.

Zúčastněte se i vy příští rok, jedná se o moc pěknou akci.

Hezké poledne všem!
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz