Každodenní radosti, opravdový život» Překlad řecky20. 07. 2018

Každodenní radosti, opravdový život Dnes jsem se dozvěděla, že jedna moje kamarádka složila velmi těžkou zkoušku. Měla jsem z toho takovou radost! Vzpomněla jsem si tak na minulý rok, kdy jsem se při volných chvilkách i já připravovala na zkoušky na právech. Před tím, než jsem je úspěšně složila, jsem sama sobě přísahala, že je to ta poslední věc, kterou pod tlakem studuji kvůli dalšímu papíru.

Tu stejnou chvíli pozoruji Jirku, který před pár dny udělal první krůčky, s jakou chutí a urputností trénuje a pokaždé, když spadne, dává najevo své nadšení tím, že si zatleská. Bravo.

Ano, můj syn je můj nejlepší učitel, kterého jsem kdy měla. Už mne toho tolik naučil a stále mne učí.

Víc si užívám každé chvilky, s malými všedními radostmi. Můj time management jsem dovedla k dokonalosti, moje srdce a láska v něm narostla, spím méně, hodně zapomínám, ale udělá mi radost každá drobnost.

Na náš balkónek (jak jsme zjistili letos s mužem) se nevejdou jen dvě židličky a stolek, ale také nafukovací bazén, truhlíky s chryzantémami, psími tlamičkami a navíc ještě palivými paprikami. V neděli nás čeká první narozeninová párty Jiříka a jak už víte, udělám dort potahovaný fondánem. Nakonec předlohou nebude dort, co se mi líbil, nýbrž dvojstrana z jedné dětské Jiříkovy knížky, kterou si zamiloval.

Jsou i další věci, které nám dělají pěkné dny, dobré domácí maminkovské jídlo a takové to teplo domova.

Toto je pro mne ten skutečný život.

Přeji si, abychom byli zdraví, šťastní a veselí. Nic jiného není tak důležité.
 
Hezké poledne nám všem.
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz