Králíček, jako domácí mazlíček» Překlad řecky17. 10. 2022

Králíček, jako domácí mazlíček Na pejska si netroufáte, pro kočku nemáte dostatečně bezpečný byt, jaké další zvířátko je skvělým společníkem, domácím mazlíčkem, užitečný v zoo terapii a není svou náročností na péči přílišnou zátěží pro rodinu? Zakrslý králíček.

Málo kdo ví, že zakrslý králíček se může naučit chodit na záchod jako třeba kočka, a může přilnout k majiteli, jako třeba menší pes. Víte-li, jak na to, naučí se za pamlsky různé triky, což děti milují. A benefit při chování králíčka je, že doma není vůbec cítit, pokud se o něj správně staráte. Jestli Vás tento podnět zaujal, vyhledejte si kanály anglicky mluvících Youtuberek: Lennon the Rabbit, Sincerely Cinnabun, kde najdete rady a tipy na úplně všechno.

Podle Feng shui je králík spojován s novým životem, je pečlivý a uvážlivý. Králík je poctěn šťastným osudem a je symbolem dlouhověkosti, vznikl z měsíční esence. Má dobré způsoby, je půvabný a citlivý. Králík mluví jemně, vede klidný spokojený život, má rád klasické pohodlí, jako dobrý hostitel a bavič věří sám sobě.

Dle symboliky zvířat vyjadřuje vítězství čistoty.

Králík je jako silové zvíře v šamanismu spojován s bojovným duchem, mocí a přežití navzdory všem překážkám, je přizpůsobivý a schopný čelit svému strachu, umí se pohybovat v temnotě, procházet podsvětím. 
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz