Nezbytná výbava do centra Prahy» Překlad řecky12. 04. 2018

Nezbytná výbava do centra Prahy Konečně přišlo jaro a jako každá žena a máma „nemám co na sebe“. Obzvláště pak v tomto ročním období. Srovanala jsem si tedy skříně a botníky, což mělo za výsledek, že mi chyběla ta nejdůležitější věc, pohodlné boty!

V mém životě jsem si už prošla několika fázemi – co se obuvi týče. Jednou jsem nosila téměř pořád pro všechny příležitosti všemi známé a zbožňované konversky. Jindy mě zas popadla chuť si vzít klasické přitažlivé lodičky, které mi prodlužovaly nohy až do nebe, (jak vždy tvrdila má kamarádka Ioanna).  

S mým malým andílkem se ovšem tyto volby změnily. Konversky jsou přehnaně ploché a z každodenního nošení z nich bolí nohy. A lodičky, ty jsem si v minulém roce upřímně obula snad dvakrát večer. Prvně, když jsme si vyrazili s manželem, a podruhé, když jsem ho doprovázela na ples na Žofíně.

V případě procházek na okraji Prahy je to snadné. Nosím černé kecky, co hodně pamatují, běhávala jsem v nich a vylezla na Mytikas. Když prší, dávám přednost gumákům, čistě z praktických důvodů. Co mám ovšem nosit do centra, když tam jedu s Jirkou v kočárku, abych vypadala jako šik a přitom i sportovní máma?

I když nepatřím k ženám, jejichž prioritou je móda, chci se cítit dobře, a kdykoliv si něco kupuji, chci, aby se mi to líbilo a abych to mohla zkombinovat jednoduše se svým zbylým šatníkem.

Opět jsem googlila, zhlédla nějaké tutorialy, (ach, jak moc nám internet usnadňuje život!)

Nakonec jsem si zamilovala sportovní boty od Tamarisu, světlé s pudrově růžovými prvky. Když už jsem byla na e-shopu Zoot, přijednom jsem si vybrala i koženkový batůžek od značky Pieces té stejné barvy. (Už jsem obdržela balík a oba dva kousky vypadají fantasticky. Už se nemohu dočkat, až si je vezmu na sebe tento víkend.)

A jak jezdíte po centru s kočárkem vy?

Přeji pohodlné vycházky a pekné poledne!
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz