Příbram» Překlad řecky29. 08. 2018

Příbram Narodila jsem se a vyrostla jsem v jednom pěkném městě, jen 60 km od Prahy, v Příbrami. Kdykoliv jedeme na víkend k našim, stavujeme se tam.

Má dost co nabídnout. Kromě pohodových procházek ve starém centru, kávy do ruky a malých knihkupectví, můžete navštívit tradiční svaté místo Panenky Marie, Svatou Horu, či se vydat po stopách hornictví spojeného s českými mýty.
 
Svatá Hora v Příbrami je významným architektonickým komplexem barokního období a mariánským poutním místem, postaveném ve výšce 586 m n. m. a zrekonstruovaném v letech 1648–1673 známým italským architektem C. Luragem. Patří k českému historickému dědictví UNESCO. (http://svata-hora.cz/)

Hornické muzeum představuje tradiční řemesla a průmysl města (doly, geologické sbírky, hornické sbírky aj.)  (https://www.muzeum-pribram.cz/cz/novinky/)

Ze zastávky Na Knížecí tam jezdí skoro každých dvacet minut autobus, a to od rána do pozdních večerních hodin. Zhlédněte více informací na oficiální webové stránce města, možná vás zaujme jeden z festivalů nebo si zkrátka vychutnáte pohodovu procházku ve městě, kde čas plyne pomaleji.

https://pribram.eu/
 
Hezké poledne nám všem.
2017 ....... 2024 © prekladrecky.cz
webdesign | websystem | KAO.cz